BİZİ TERCİH EDENLER

AMBALAJLI NAKLİYAT

Rahat Nakliyat firması olarak nakliye sırasında sizlerin hiçbir eşyasına zarar gelmemesi için eşyalarınız özenli bir biçimde ambalajlanmaktadır. Bu sayede hem nakliye sırasında, hem de nakliye araçlarına yüklenirken eşyalarınıza hiçbir zarar gelmemesi için tüm dikkatimizle çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Sektörde öncü nakliyat firması olan Rahat Nakliyat, bu alanda yapmış olduğu işlerle beraber marka değerini her geçen gün daha ileri seviyelere taşımaktadır.

SİGORTALI TAŞIMA

Nakliyat şirketimiz,siz müşterilerine memnuniyet dolu bir hizmet verebilmek adına 12 yıldır sunduğu taşımacılık hizmetlerinde nakliye edilen eşyaları sigortalayarak hizmet vermektedir. Taşıdığımız eşyaları sigorta güvencesi altında hiçbir zarar gelmeyeceğini teminat altına alan firmamız, böylece evden eve taşıma hizmetinde A sınıfı hizmet vermektedir. Evinizdeki en ufak eşylarınızdan , değerli antika eşyalarınıza kadar tüm eşyalarınız şirketimize emanet oluyor. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ve son model kamyonlarımız ile beraber artık Sigortalı Taşımacılık hizmetlerinden faydalanmak mümkün! Daima müşteri dostu sloganıyla bu yola baş koymuş olan firmamız, uygun fiyatlardan tüm taşımacılık hizmetlerini ele alma ve 81 ile transfer sunmasından dolayı marka değerini giderek yükseltmektedir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Rahat Nakliyatta asansörlü nakliyat işlemlerinin doğru ve güvenli bir şekilde yapılması için asansör kurulurken binaya olan açı kontrolleri yapılır.. Eşyalarınız sağlam bir şekilde ambalajlanarak asansöre yüklenir. Asansöre yüklenen eşyalarınız yere koymadan doğrudan nakliye aracının içine taşınır ve aracın içindeki elemanımız eşyalarınızı aracın içine yerleştirmektedir. İlk yükleme işleminden sonra asansörlü nakliyat aracımız ve eşyaların bulunduğu aracımız yeni evinizin adresine geçerek yine aynı şekilde bu seferde aracın içindeki eşyalar yine yere inmeden direk asansörün sepetine konularak balkondan odalara taşınır. Asansörlü evden eve nakliyat sayesinde taşıma işlemi çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştiği gibi eşyalarınızın hasar riski azaltılarak güvenle taşınır.

TOP Call Now ButtonAra: 0533 349 69 02
× WhatsApp
evden eve nakliyecilik ev eşyası taşıma şirketi