trende

HAKKIMIZDA

Anasayfa » HAKKIMIZDA

Büyük bir tecrübeye sahip olan geçmişten bugüne kadar taşımacılık sektöründe başarılı işlere imza atan kurumsal yerli ve milli bir firmayız. Firmamız yıllardan beri özellikle evden eve nakliyat, ofis taşıma ve depolama alanında her zaman müşterilerini memnun ederek vermiştir.

Profesyonel ve güvenilir bir nakliyat firması olabilmek için her zaman kaliteli ve özenli  iş yapmaya ve müşteri memnuniyetine önem vermiştir.

Yıllar geçtikçe hizmetleri üzerine hizmet, araç filosuna taşımacılık işine  en uygun özelliklerde olan olan araçları katıp, personelleri üzerine ekstradan personeller alarak firmamızı hızlı bir şekilde büyütmekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana ev taşımacılığı ile kalmayıp; ofis-büro, iş yeri ve depo taşıma hizmetlerine de ekleyerek hizmet portföyümüzü genişletip ihtiyaç duyulabilecek tüm alanlarda nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Rahat Nakliyat işinde başarılı ve uzman personellerden oluşmaktadır. Bütün işlerimizi özenle yerine getirirken taşıdığımız her eşyaya kendi eşyamız gibi özen gösterip, güvenli ve sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırmak için tüm gayretimizi ortaya koymaktayız.

Ayrıca firmamız yıllardan beri olduğu gibi günümüzde de müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmuştur. Her zaman güvenli ve kaliteli bir hizmet verebilmek için kendisini geliştirmektedir.

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Ara:0533 349 69 02